Home
Pivnice Nabídka Akce Kontakty Galerie Home
:: Orient Rock a Ocelot06.04.2019
:: New Orleans23.02.2019
:: Grilování08.07.2018
:: FEST OF AGONY10.03.2018
:: New Orleans11.11.2017
homepage
Historie pivnice u Talafy sahá do počátku minulého století.
Pro dnešního náročného zákazníka je však důležitá přítomnost, kdy má možnost srovnání v obrovské konkurenci a to jak na území našeho překrásného města, tak i v celé naší zemi.
Po roce 1989 se firma začala angažovat v hostinské činnosti a získala do pronájmu prostory, které bylo nutno změnit a přizpůsobit. Za budovou restaurace byla vybudována letní zahrada s posezením a výčepem. Zároveň byly upraveny vnitřní prostory a to vybudováním herny a salonku. Velkoplošná projekce byla jen dovršením požadavků sportovně založeného zákazníka. Tento krok byl podnětem k obnovení původní cihlové podoby vnitřních zdí a to jednak z důvodu estetiky a akustiky, tak i z důvodu postupného vysychání zdiva. Další úpravou bylo vybudováno perfektní odsávání kouře, které dovoluje návštěvníkům vychutnat si nabídku sportovních přenosů, kvalitního piva a jídel.
Klubové pódium podporuje v nelehké době kultury mladé skupiny a samozřejmě nezapomínáme i na slavné legendy. To vše za přispění zvukového mága Petra Svobody.
V našem jídelníčku máme zařazenu hospodskou klasiku jako jsou valašské klobásy s křenem a hořčicí, utopenci s cibulí, nakládané hermelíny, tlačenku, čerstvé škvarky a další pochutiny k pivu. Co se piva týče, hlavním dodavatelem kvalitního českého piva je místní pivovar Hrádek.

Radomír Svoboda

::Rejtín 10°23,- Kč
::Karpat 11°24,- Kč
::Horehleď 12°26,- Kč
::Lambert 12°26,- Kč
::Ocelot 13°29,- Kč